بچينگ پلانت ها در حقيقت هستهٔ اصلي يك ايستگاه توليد بتن را تشكيل مي دهند. بچينگ پلانت با استفاده از پمپ هاي تعبيه شده بر روي دستگاه سيمان را سيلو و سنگدانه ها را از دپو، با نسب تهاي مشخص به داخل ديگ بتن ريخته و با استفاده از پمپ آب، مقدار معين عبوري از كنتور آب را نيز به داخل ديگ هدايت كرده، در ديگ اين مواد با يكديگر تركيب شده و از قسمت تخليه به داخل تراك ميكسر ريخته م يشود.ظرفيت توليدي بچينگ پلانت ها بر اساس حجم ديگ آن بيان مي گردد.سه مدل متداول، بچينگ پلان تهاي با حجم ديگ 0٫75 و 1 متر مكعب مي باشد.

مهندسی تیکا

معرفی شرکت مهندسی تیکا

شرکت مهندسی تیکا فعالیت خود را از سال 1377 در بخش های طراحی ، تولید ، مشاوره و اجرای پروژه در زمینه زیر آغاز و ادامه داده است:

- ابزار دقیق

- اندازه گیری الکترونیکی

- اتوماسیون و کنترل صنعتی

- شبکه و ارتباطات صنعتی

- انواع نرم افزارهای SCADA ، Logger

این شرکت با تکیه بر دانش و تخصص و تلاش شبانه روزی متخصصان داخلی و در نظر گرفتن نیازهای فعلی صنایع مختلف کشور توانسته تاکنون دهها محصول صنعتی با بهترین کیفیت طراحی و تولید کند که کلیه این محصولات قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی می باشند.

شرکت مهندسی تیکا بر این افتخار دارد که در طی دهها سال فعالیت خود توانسته باری از دوش صنعت کشور برداشته و در روند پیشرفت صنعت تاثیرگذار باشد. در طی این مدت محصولات و خدمات این شرکت در کاربردهای صنعتی بسیاری قابل استفاده می باشد که برخی از این موارد به شرح ذیل می باشد:

ادامه مطلب

خدمات و محصولات شرکت مهندسی تیکا

- ترانسمیتر و نمایشگر های توزین

- نمایشگر و ترانسمیترهای رطوبت دما و گاز

- نمایشگر و ترانسمیترهای برق

- ترانسمیترهای شبکه ،لاگر و ورودی و عمومی

- اتوماسیون مرغداری

ادامه مطلب

تماس با شرکت مهندسی تیکا

66720122 66704297

info@tikaeng.com

www.divsalar.ir

ادامه مطلب