@Title @Title
ویژگی ها
- تخلیه اطلاعات روی کارت حافظه مالتی مدیا MMC - نگهداری اطلاعات به صورت نامحدود و بدون نیاز به باطری - امکان تعریف آلارم برای پارامترهای ورودی دریافتی - دارای نرم افزار كامپیوتری برای انجام تنظیمات و مانیتورینگ - قابل اتصال به PC ,HMI ,PLC - دارای ورودی دیجیتال به عنوان تریگر خارجی برای نمونه برداری از راه دور - دارای نمایشگر LED برای نمایش عملیات ثبت داده و فعال بودن پورت ارتباطی - امکان شبکه کردن چندین دستگاه توسط پورت RS485 روی BUS دو سیمه - تنظیم پریود ثبت در بازه 65000~1 ثانیه - قابلیت ثبت اطلاعات تا 100 کانال از روی شبکه - پورت ارتباطی RS485 ایزوله با پروتکل ModBus-RTU - انواع تریگر نمونه برداری: زمانی، تریگری تغییر سطح، لبه بالارونده و پایین رونده - قابلیت اتصال 20 ماژول Slave و تعریف 64 درخواست برای دریافت اطلاعات آنها
توضیحات

TM-1910 یک دستگاه جمع آوری و ثبت اطلاعات است . دستگاه دارای دو نوع تقویم شمسی و میلادی است . این دستگاه به عنوان یک ثبت کننده داده ، از طریق پورت ارتباطی RS485 مبتنی بر پروتکل Modbus-RTU با سایر دستگاه های قرار گرفته روی باس ارتباط برقرار کرده و به عنوان Master اطلاعات Slaveها را دریافت و ثبت می کند و به صورت فایل متنی در حافظه داخلی خود (MMC) ذخیره میکند . به این ترتیب در مواردی که نیاز به جمع آوری داده و ذخیره سازی از دستگاه هایی که خود قابلیت این کار را ندارند بدون استفاده از کامپیوتر با استفاده از این دستگاه به راحتی میسر می شود . دستگاه TM-1910 دارای دو پورت ارتباطی است . رابط های ارتباطی RS485 تحت پروتکل ModBus/RTU کار می کند و وسیله ای برای گیاده سازی شبکه با چندین دستگاه دیگر را فراهم می کند . از طریق پورت یک به کامپیوتر متصل شده و امکان برای برنامه ریزی دستگاه توسط نرم افزار ارائه شده فراهم می شود . همچنین میتوان اطلاعات ذخیره شده را از طریق این پورت آپلود کرد . این پورت به صورت Slave بوده و امکان قرار گرفتن در شبکه مدباس را دارد . پورت دوم جهت اتصال دستگاه به عنوان Master به سایر دستگاه هایی که دارای پورت ارتباطی RS485 با پروتکل ModBus/RTU هستند در نظر گرفته شده است . با تنظیماتی که توسط نرم افزار انجام شده است داده های مورد نظر از هر Slave (از طریق پورت دوم) در اختیار این دستگاه قرار گرفته و امکان ذخیره این اطلاعات و یا انجام عملیات روی آنها فراهم می شود . عملیات دریافت و ثبت داده ها مستقل از متصل بودن دستگاه به کامپیوتر ، PC ، HMI و ... ادامه پیدا می کند.

کاربردها

سرخانه، فرآیندهای داروسازی، هواسناسی، سیلوهاو انبارهی ذخیره، نظارت بر شبکه برق، صنایع غذایی، تصفیه خانه آب، ثبت دما (رطوبت و ...) مواد فاسد شدنی در حین انتقال محموله، ثبت اطلاعات در ایستگاه هواشناسی بدون مراقبت، خطوط لوله آب و لوله گاز، مانیتورینگ شرایط محیطی

تغذیه لودسل
منبع تغذیه: DC
تغذیه: 24v DC
ورودی و خروجی دیجیتال
حداکثر فرکانس ( هرتز ): 0.1
محدوده ولتاژ ورودی دیجیتال ( ولت ): 8-30v
ایزولاسیون: 1kv DC
کارت حافظه
ظرفیت کارت حافظه ( گیگابایت ): 4.0
نوع کارت حافظه: MIcro SD MMC
آپلود اطلاعات: ASCll,255byte Buffer
مشخصات پورت
پروتکل: MODBUS/RTU
تعداد ماژول Slave: 20
نرخ ارسالی ( b/s ): 2400-57600
پریتی: none , Stop bit=2
طول کاراکتر: Data bit = 8

معرفی شرکت مهندسی تیکا

شرکت مهندسی تیکا فعالیت خود را از سال 1377 در بخش های طراحی ، تولید ، مشاوره و اجرای پروژه در زمینه زیر آغاز و ادامه داده است:

- ابزار دقیق

- اندازه گیری الکترونیکی

- اتوماسیون و کنترل صنعتی

- شبکه و ارتباطات صنعتی

- انواع نرم افزارهای SCADA ، Logger

این شرکت با تکیه بر دانش و تخصص و تلاش شبانه روزی متخصصان داخلی و در نظر گرفتن نیازهای فعلی صنایع مختلف کشور توانسته تاکنون دهها محصول صنعتی با بهترین کیفیت طراحی و تولید کند که کلیه این محصولات قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی می باشند.

شرکت مهندسی تیکا بر این افتخار دارد که در طی دهها سال فعالیت خود توانسته باری از دوش صنعت کشور برداشته و در روند پیشرفت صنعت تاثیرگذار باشد. در طی این مدت محصولات و خدمات این شرکت در کاربردهای صنعتی بسیاری قابل استفاده می باشد که برخی از این موارد به شرح ذیل می باشد:

ادامه مطلب

خدمات و محصولات شرکت مهندسی تیکا

- ترانسمیتر و نمایشگر های توزین

- نمایشگر و ترانسمیترهای رطوبت دما و گاز

- نمایشگر و ترانسمیترهای برق

- ترانسمیترهای شبکه ،لاگر و ورودی و عمومی

- اتوماسیون مرغداری

ادامه مطلب

تماس با شرکت مهندسی تیکا

66720122 66704297

info@tikaeng.com

www.divsalar.ir

ادامه مطلب